איך להפחית בריבית משכנתא?

הבנק לא נותן כסף סתם, לכן, נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שהבנק מעוניין להרוויח כסף, גם אם זה בטווח הרחוק על הכסף שלכם, כמה שיותר.

לכן, הוא יראה לכם מסלולי משכנתא עם כל מיני הצמדות למדד וריביות שונות ככה שכל סיטואציה שתתרחש הבנק ירוויח על הכסף שהוא נותן לכם, זו עסקה לכל דבר וזכותו של הבנק להרוויח, אבל מחובתכם לדאוג לקבל את העסקה המשתלמת ביותר ולוודא שהבנק לא מרוויח מכם יותר מידי.

ובשביל זה אסור לכם לנוח על זרי הדפנה. הבנק מצידו יעשה הכול כדי לקבל תמורה הולמת לכסף שהוא נותן לכם ומחובתכם לעשות הכול כדי לקבל עסקה משתלמת.

בשביל באמת להפחית את הריבית במשכנתא, אתם צריכים לעשות מחקר מעמיק ולהבין מה כל ריבית אומרת. לקוחות רגילים בדרך כלל מסתובבים עם הבנה חלקית וגם איך שהבנק מציג להם את המשכנתא זה נראה להם כמו עסקה מאוד משתלמת, אבל העניין הוא שהם לא יודעים לקרוא את האותיות הקטנות ולכן הם לא מבינים שהם יכולים לחסוך לפעמים מאות אלפי שקלים אם רק ייקחו סיוע חיצוני.

אז איך מפחיתים ריבית במשכנתא? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

איך להפחית ריבית משכנתא:

אם אתם רוצים לעשות את זה לבד, תצטרכו לעשות חקירה מקצועית על כל נושא הריביות ולהבין מה המשמעות של כל הריביות שהבנק שלכם מציע בין אם זה לטווח הקצר ובין אם זה לטווח הארוך.

אם יש לכם רקע בכלכלה, בין אם אתם פועלים במערכות של כלכלה, יהיה לכם קל יותר לעשות את זה. אתם כנראה כבר מכירים את הצמדים והמדדים השונים ונותר לכם רק לחשב מה המשמעות של התמהיל שקיבלתם מהבנק.

אבל אם אתם מתכוונים לעשות את זה עם יועץ משכנתאות מומחה, חשוב לשים לב שאתם בוחרים את היועץ הנכון.

 

צרו קשר עוד היום עם קבוצת מסלולים.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »