איך תדעו אם הלידים שקיבלתם הם איכותיים?

לידים כשמם כן הם – נועדו לכוון אתכם אל קהל היעד שלכם ולבצע תהליכים שיווקיים ממוקדים ועל הצד הטוב ביותר. מדובר למעשה בהכוונה של בית עסק המשווק מוצרים ושירותים אל הלקוח ואל קהל היעד ובכך מגדיל את מערכת המכירות. 

למה צריך לידים?

בעולם של היום, יש הרבה תחרות על הלידים הטובים ביותר. הדרך היחידה להבדיל את עצמך מהשאר היא באמצעות נתונים של קהל יעד ויכולת להכיר אותו וליצור עמו קשר. 

אחד מהמקורות הטובים ביותר שמספקים נתונים הן מערכות CRM וכלי ניתוח. טכנולוגיות אלו מאפשרות לך לפקח על הלידים והמכירות שלך, אך הן לא תמיד אומרות לך עד כמה הן מתפקדות. לכן חשוב לבחור חברות מומחיות בשיווק דיגיטלי וליקים מה גם שבאמצעות מומחים תוכלו לדעת אם הלידים שלך ממירים או לא, מה שאומר שאתה צריך מערכת ניקוד לידים.

איך תדעו שהלידים שקיבלתם הם באיכות גבוהה?

מפני ש'ליד' הוא כלי שעוזר לכוון אתכם אל מישהו שיש לו עניין בעסק שלך וזקוק לעזרתך – חשוב שהלידים יהיו באיכות גבוהה ולא לידים קרים.

כדי להבין האם מדובר בליד איכותי אנו יכולים להשתמש בניקוד לידים כדי לקבוע את האיכות של ליד. לדוגמה, אנו יכולים לקבוע אם הלידים שקיבלנו הם באיכות גבוהה על סמך גילם, מגדרם, מיקומם וגורמים נוספים.

הכלי הפופולרי ביותר לניקוד לידים הוא LeadPages. זהו כלי מקוון חינמי שמספק לך ניקוד עבור כל ליד שאתה מקבל מהלקוחות והפוטנציאליים שלך. הציון יגיד לך מה הסיכוי שהלקוח או הלקוח הפוטנציאלי שלך יהפכו ללקוח. ציון זה גם ייתן לך מושג עד כמה הלקוחות שלך משתמשים בכלי והאם הם מפיקים ממנו ערך או לא. בין היתר תמיד כדאי להיעזר במומחים. בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוזניות גיימינג
לפני כמה שנים פרסם יאיר לפיד, עוד בתקופה שהוא היה עיתונאי, טור על כך שאנחנו קונים מוצר מסוים ועם הזמן...
קרא עוד »
מרץ 27, 2019
3 דרכים לראות סרט לא בבית קולנוע
לא כל אחד מאיתנו אוהב ללכת לקולנוע, לא כל אחד מאיתנו יכול להרשות לעצמו ללכת שבוע לקולנוע, וצריך לומר...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
התקנת קודנים לבית – יתרונות וחסרונות
בשנים עברו, קודנים היו פתרון נדיר יחסית. כיום התמונה שונה ולצד גורמים עסקיים, רבים בוחרים לבצע התקנת...
קרא עוד »
אפר 30, 2022