איך תדעו אם הלידים שקיבלתם הם איכותיים?

לידים כשמם כן הם – נועדו לכוון אתכם אל קהל היעד שלכם ולבצע תהליכים שיווקיים ממוקדים ועל הצד הטוב ביותר. מדובר למעשה בהכוונה של בית עסק המשווק מוצרים ושירותים אל הלקוח ואל קהל היעד ובכך מגדיל את מערכת המכירות. 

למה צריך לידים?

בעולם של היום, יש הרבה תחרות על הלידים הטובים ביותר. הדרך היחידה להבדיל את עצמך מהשאר היא באמצעות נתונים של קהל יעד ויכולת להכיר אותו וליצור עמו קשר. 

אחד מהמקורות הטובים ביותר שמספקים נתונים הן מערכות CRM וכלי ניתוח. טכנולוגיות אלו מאפשרות לך לפקח על הלידים והמכירות שלך, אך הן לא תמיד אומרות לך עד כמה הן מתפקדות. לכן חשוב לבחור חברות מומחיות בשיווק דיגיטלי וליקים מה גם שבאמצעות מומחים תוכלו לדעת אם הלידים שלך ממירים או לא, מה שאומר שאתה צריך מערכת ניקוד לידים.

איך תדעו שהלידים שקיבלתם הם באיכות גבוהה?

מפני ש'ליד' הוא כלי שעוזר לכוון אתכם אל מישהו שיש לו עניין בעסק שלך וזקוק לעזרתך – חשוב שהלידים יהיו באיכות גבוהה ולא לידים קרים.

כדי להבין האם מדובר בליד איכותי אנו יכולים להשתמש בניקוד לידים כדי לקבוע את האיכות של ליד. לדוגמה, אנו יכולים לקבוע אם הלידים שקיבלנו הם באיכות גבוהה על סמך גילם, מגדרם, מיקומם וגורמים נוספים.

הכלי הפופולרי ביותר לניקוד לידים הוא LeadPages. זהו כלי מקוון חינמי שמספק לך ניקוד עבור כל ליד שאתה מקבל מהלקוחות והפוטנציאליים שלך. הציון יגיד לך מה הסיכוי שהלקוח או הלקוח הפוטנציאלי שלך יהפכו ללקוח. ציון זה גם ייתן לך מושג עד כמה הלקוחות שלך משתמשים בכלי והאם הם מפיקים ממנו ערך או לא. בין היתר תמיד כדאי להיעזר במומחים. בהצלחה!

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »