למה משמשים ספוטים שקועי תקרה?

1915100-min

אחד מהחידושים האחרונים שקיימים בתחום מנורות התקרה הם הספוטים. הספוטים הם למעשה מנורות שמותקנות בתוך התקרה ומעניקות לו מראה חדיש מאוד אשר מתאים לכל חלל ועיצוב.

 

תאורה שקועה – איך מתקינים אותו?

ניתן להתקין תאורה שקועה בשני דרכים – האחת, שהיא התקנה בבטון. זה דבר שדורש תכנון מוקדם של קופסאות בטון והתקנה מוקפדת ומדויקת. הדרך השנייה היא על ידי בנייה של תוספת גבס. במקרים רבים זו תהיה הנמכה של התקרה באמצעות גבס ובה יטמינו את גופי התאורה.

 

מדוע הפכה התאורה השקועה למוצר מבוקש?

התאורה השקועה הפכה למוצר מבוקש מאוד בתחום התאורה. וזאת בעיקר בשל העובדה כי נוצר שינוי גדול מאוד בהרגלי הצריכה של האנשים. אנשים רבים משפצים את ביתם לעיתים קרובות ומחליפים את גופי התאורה שלהם בחדשים. וכאשר מדובר בתאורה שקועה ניתן להחליף אותה בקלות רבה יותר.

 

תאורה שקועה למראה אלגנטי יותר

כמו גופי תאורה עבור הסלון, גופי תאורה שקועים מעניקים לחלל מראה אלגנטי ויוקרתי מאוד והם אף מחזיקים מעמד לתקופה ארוכה. כאשר משפצים את הבית, מומלץ לבחור קודם כל את התאורה, להתקין אותה ורק לאחר מכן לרכוש רהיטים בהתאמה למראה שיתקבל מהמנורות. קיים בשוק מגוון גדול של גופי תאורה שקועים, כך שניתן לבחור את האחד שישתלב בצורה מושלמת בעיצוב החלל ויאיר אותו בצורה האופטימלית ביותר.

 

ספוטים שקועי תקרה להתקנה פשוטה יותר

התקנה של תאורה שקועה הינה פשוטה ונקייה ביחס להתקנה של תאורה מסוג אחר. גופי התאורה הללו נמצאים בקו ישר עם פני השטח ולכן אינם דורשים מדידות מיוחדות או שינוי תוכניות. בנוסף, ניתן לרכוש קרניזים או לוחות גבס אשר קיימים בהם חורים ייעודיים עבור גופי התאורה.

 

תאורה שקועה – מתאימה לכל חדר

התאורה השקועה מתאימה לכל סוג של חלל, היא משתלבת בצורה מושלמת בכל סגנון עיצובי ולו בשל העובדה כי ניתן למצוא אותה בשלל עיצובים וצורות. כמו כן, גופי תאורה שקועים כמו ספוטים, חוסכים הרבה מקום בחדר. הם לא תופסים שטח בחלל מכיוון שהם שקועים בקיר או בתקרה, והם גורמים לו להיראות יותר גדול.

 

למגוון גופי תאורה וייעוץ, הכנסו לhttp://www.homeled.co.il/.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מחשבים בצפון

איך בוחרים מחשב? וכיצד אפשר לבחור חנות או ספק מחשבים מעולה? אם אתם זקוקים למכשיר החשוב הזה שכיום כבר אי אפשר לחיות לעבוד או לנהל

קרא עוד »