איטום גגות: חומרים מומלצים

איטום גגות הוא שלב חיוני בשמירה על שלמותם ושמירה על רכושכם מפני נזקי מים. בחירת החומרים הנכונים לאיטום גגות היא המפתח להבטחת הגנה ארוכת טווח ולשמירה על השלמות המבנית של הגג שלך. 

כמה חומרים מומלצים הנפוצים לאיטום גגות:

1. ציפוי גגות:

– ציפוי גגות אקרילי: ציפוי אקרילי פופולרי בשל הרבגוניות והעמידות שלהם. הם מספקים הגנה מעולה מפני קרני UV, בליה וחדירת מים. ציפויים אקריליים מהווים חומר לאיטום וזמינים בפורמולציות שונות, כולל אפשרויות רפלקטיביות המסייעות להפחית את ספיגת החום ולשפר את יעילות האנרגיה.

– ציפויי סיליקון לגג: ציפויי סיליקון מציעים עמידות מצוינת לקרינת UV ובלייה. הם יוצרים קרום חלק ואטום למים שמגן על הגג מפני דליפות ומאריך את תוחלת החיים שלו. ציפויי סיליקון הם גם בעלי עמידות טובה בפני מים ועמידים מאוד.

2. חומרי איטום:

– חומרי איטום פוליאוריתן: חומרי איטום פוליאוריתן מספקים הידבקות וגמישות יוצאי דופן, מה שהופך אותם למתאימים למגוון רחב של חומרי קירוי. הם יוצרים מחסום חזק ועמיד למים שיכול לעמוד בתנודות טמפרטורה ובתנועה במבנה הגג.

– חומרי איטום בגומי בוטיל: חומרי איטום גומי בוטיל מציעים עמידות והידבקות מצוינים למים. הם משמשים בדרך כלל לאיטום תפרים, מהבהבים וסדקים קטנים. לאיטום גומי בוטיל יש גמישות ועמידות טובה, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור גגות שטוחים ומשופעים כאחד.

3. סרטי גג:

– סרטי גג מגומי בוטיל: סרטי גג מגומי בוטיל הם רצועות דביקות עצמיות המספקות אטימה אטומה למים למפרקים, לתפרים ולחפיפות. הם מציעים הידבקות מצוינת לחומרי קירוי שונים ועמידים מאוד בפני מזג אוויר וקרינת UV.

– סרטי גג אספלט: סרטי גג אספלט משמשים בדרך כלל לאיטום רעפי אספלט וחומרי קירוי אחרים המבוססים על אספלט. הם מספקים קשר חזק ואיטום יעיל למים.

4. הבזקי גג:

– הבזקי מתכת: הבזקי מתכת, כגון אלומיניום או פלדה מגולוונת, משמשים לאיטום מעברי גגות, קצוות וחדירה. הם מספקים הגנה עמידה מפני חדירת מים ומסייעים לשמור על שלמותם של אזורים פגיעים.

– הבזקי EPDM: הבזקי EPDM (אתילן פרופילן דין מונומר) משמשים בדרך כלל לגגות גומי. הם מציעים גמישות מעולה, עמידות בפני מזג אוויר ועמידות לטווח ארוך.

מה חשוב לקחת בחשבון?

בבחירת חומרים לאיטום גגות, חשוב לקחת בחשבון את הדרישות הספציפיות של הגג שלכם, לרבות סוגו, מצבו ותנאי מזג האוויר השוררים באזורכם. התייעצות עם אנשי מקצוע או יצרני גגות יכולים לספק תובנות והכוונה חשובות שיעזרו לכם לבחור את החומרים המתאימים ביותר לאיטום גגות יעיל.

על ידי השקעה בחומרי איטום, ציפויים, סרטים והבזקים איכותיים, תוכלו ליצור מחסום חזק ואטום למים המגן על הגג שלכם מפני נזקי רטיבות, מאריך את תוחלת החיים שלו ומבטיח את שלמות הנכס שלכם לטווח ארוך.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://azmarketing.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אנטי וירוס – העדכונים האחרונים 2019
כפי שקורה לא מעט בעולם הפשע, ככל שמערכות החוק וההגנה מצליחות לייצר כלים בשביל להתמודד עם פושעים, כך הם...
קרא עוד »
יול 20, 2019
כרטיס מסך – מה כדאי לקנות?
גיימרים שרוצים לשחק במשחקים האהובים עליהם ברזולוציה גבוהה ובביצועי המחשב הטובים ביותר, צריכים כרטיס...
קרא עוד »
יונ 06, 2021
החלפת מסך אייפון 7 – אל תחליפו את המסך בכל מקום
נפל האייפון 7 ונשבר המסך, זה קורה לכולם. לא תמיד מגן המסך מציל מפני הזעזועים הקשים אותם הטלפון שלנו...
קרא עוד »
ינו 05, 2019