מרכזיה לעסק – ככה תבחרו מרכזייה יעילה וזולה

על מנת לקבל נפח גדול של שיחות טלפוניות או בכדי להוציא נפח גדול של שיחות עסקיות, צריך לבחור בצורה טובה מרכזיה לעסק. נסביר את הכללים שיעזרו לכם לבחור מרכזייה שתהיה גם יעילה וגם זולה. 

חשוב – אילו שירותים נכללים 

תחילה צריך לשים לב מה בדיוק כוללת המרכזייה שעומדת על הפרק. כלומר בדקו מה מציעה לכם מרכזיה לעסק מהסוג שמתאים לצרכים העסקיים המוגדרים. לדוגמא, וודאו שתוכלו לקבל אפשרות ניתוב שיחות. בררו מהי כמות השיחות שבהן המרכזייה יכולה לטפל בכל נקודת זמן. עדיף שתקבלו  אפשרות להקלטת שיחות ותיעוד מלא, קבלת סטטיסטיקות. בנוסף, פתרונות עדכניים כגון מרכזיות IP שפועלות בענן יכולים לאפשר לעסקים להשמיע מסרים מוקלטים, לנהל תורים ביעילות ועוד. פתרון יעיל יהיה הפתרון שמאפשר לכם כגוף עסקי להשתמש בכל השירותים הנדרשים לכם, בכל נקודת זמן. כמו כן, וודאו כי מדובר במערכת אמינה, שתוכל לספק את כל צרכי העסק (ברמה הפנים ארגונית) ולטפל כהלכה בכל השיחות הנכנסות מגורמי חוץ ובפרט לקוחות. 

מחיר נוח יותר – בענן 

באופן מובהק, מרכזיה לעסק שפועלת בטכנולוגיית ענן מאפשרת חיסכון ניכר בעלויות. אין צורך במקרה הזה להשקיע במערכות פיזיות. השיפורים הטכנולוגיים כיום הפכו את הפתרון הזה בענן לאיכותי, זמין ונקי (מבחינה קולית), כמעט כמו המרכזיות הפיזיות המתוחכמות ביותר. אך מלבד העובדה ששירות בענן הינו משתלם כלכלית, דעו שלא כל מרכזיות הענן זהות זו לזו. 

מומלץ לבחור כספקית השירות חברה המתמחה באספקת שירותי ענן, בעלת ניסיון בפתרונות של מרכזייה לעסקים. וודאו שבמחיר שמובטח לכם אתם מקבלים מכלול שירותים נלווים וכן תמיכה ככל שתצטרכו. רמת השירות שתקבלו תאפשר לכם להעניק לעובדיכם וללקוחותיכם תקשורת זמינה, איכותית וטובה, בכל רגע. 

אולי יעניין אותך גם שרת וירטואלי בענן

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »