ד"ר קובי שגיא על הביטחון של הילד כתוצאה מהרטבת לילה

הביטחון של הילד כתוצאה מהרטבת לילה

אין ספק שחוויות החיים שלנו משליכות על התדמית ועל הביטחון העצמי של כל אחד ואחת. ובשנות הילדות, בהן התדמית נבנית, יש לכל אירוע השפעה עמוקה ומשמעותית יותר. לא פלא שהמציאות מלמדת שילדים שמרטיבים בלילות הם ילדים שהביטחון העצמי שלהם נסדק. הם חשים תחושות של כישלון חוזרים ונשנים, הם רוצים להשתפר ולהפסיק להרטיב בלילה, אבל למרות כל ההחלטות הטובות והניסיונות למגר את התופעה, הם לא מצליחים בכך. הם מכירים הורים מאוכזבים, כועסים ומתוסכלים, והם לא מוצאים את המוצא מציין ד"ר קובי שגיא.

התוצאה: ילד וביטחון ירוד

והנה, שגרת החיים הזו מביאה לנו את התוצאה הצפויה של  ילד עם פוטנציאל נורמטיבי וכישרונות מיוחדים, אבל עם ביטחון עצמי ירוד. הוא לא מספיק מאמין ביכולות שלו. הוא חווה כל כך הרבה כישלונות בשנות חייו הקצרות. וההורים שלו כבר התרגלו להיות מאוכזבים ממנו. ומעבר לכך – הוא גורם לריחות לא נעימים, הוא אינו היגייני מספיק, ובאופן כללי הוא עלול לחוש דחוי על הסביבה שלו. אמנם, גם אם לבית הספר הוא יוצא אחרי מקלחת והוא נקי באמת, הוא לא תמיד יהיה בטוח בעצמו ועלול לחשוש מפגיעות ודחייה גם בקרב החברים שלו. וזאת מלבד לעובדה שהוא מוגבל ולא יכול להזמין חברים ללינה משותפת, ובוודאי שלא לצאת לחברים.

ד"ר קובי שגיא בקריאה להורים

מכיוון שלא מדובר רק על קושי טכני מציין ד"ר קובי שגיא, אלא על דבר שגורר בעקבותיו שרשרת עצובה ולא נעימה, חשוב כל כך לטפל בעניין. כי הילד שעובר כל כך הרבה חוויות לא נעימות ניצב במקום כל כך לא נעים. טיפול מקצועי בקליניקה מתקדמת יוכל להביא תועלת רבה, ולקדם את הילד לתוצאה הרצויה, דהיינו: שנת לילה יבשה.

טיפולים ממוקדי מטרה אצל ד"ר טל שגיא

כדי להוביל את הילד המרטיב במשעול הבטוח מילד שמרטיב לילד יבש בלילות, תכננו בקליניקה של ד"ר קובי שגיא טיפול ממוקד מטרה אשר חותר להשיג את התוצאה המיוחלת הזו. כדי להצליח להשיג אותה משלבים בקליניקה שיחות והרבה עידוד לצד שימוש במכשיר מיוחד אשר מסייע לילד להתעורר בלילה. התוצאות מדברות בעד עצמן!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות הגברה – טיפים
אתם מתכננים להרים אירוע יוקרתי. אתם משקיעים מאמץ וכסף, כדי שהאירוע יקבל את הכבוד המתאים לו. הערב ירד,...
קרא עוד »
ינו 28, 2020
לימוד בגרות במתמטיקה – למי זה מתאים
לימוד בגרות במתמטיקה יכול להתאים לכל מי שלא מרוצה מהציון שלו מתקופת התיכון או לחילופין לכל מי שלא טרח...
קרא עוד »
ינו 05, 2019
הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה...
קרא עוד »
אוג 15, 2022